KURUMSAL

Hakkımızda

2008 yılından beri, Halitsan müteahhitlik , %100 Türk sermayeli olarak, ulusal pek çok platformda hizmet vermekteyiz. Ana faaliyet alanlarımızı toplu yemek, catering ve temizlik işletmeciliği olarak sayabiliriz. Hizmet kalitesinin sürekliliği için, gerekli olan sağlıklı bilgi akışının, iyi bir ekip çalışmasından doğacağına inanırız. Bu doğrultuda, çağın gereklerini karşılayan ve takım ruhuna sahip profesyonellerden oluşan 6 departmanımız* işletme müdürümüze bağlı olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca, bütün Halitsan Müteahhitlik kuruluşlarında olduğu üzere, departmanlarımızdaki işleyiş süreçlerinin her aşaması da kayıt altına alınmakta; bu kayıtlar gerekli görüldüğü hallerde yetkili ve ilgililerle paylaşılmaktadır. Her biri konusunda uzman olan deneyimli kadromuz, kaliteli ürün ve servis hizmetimizle birleşince “YEMEĞİN DİLE GELDİĞİ YER” sloganının bizi çok iyi ifade ettiğine inanmaktayız. Ulusal ve uluslararası çevre politikalarına uymaktayız. Tedarikçi seçiminde, çevre bilincine sahip tedarikçileri tercih etmekte; temizlikte kullanılan kimyasal maddeleri, tüm dünyaca kalitesi kanıtlanmış, “Çevre Dostu” firmalardan almaktayız. Üretim ve servis faaliyetlerinde “Çevre Dostu” ürünler kullanmakta; sağlıklı bir gelecek için çevre ile ilgili sivil toplum örgütlerinin çalışmalarına katkıda bulunmaktayız. Bilindiği üzere, bitkisel yağ kullanımı sonucunda ortaya çıkan atık bitkisel yağlar, ekotoksik özellik göstermeleri sebebiyle “Tehlikeli Atık” niteliği taşımaktadır. Tüm yemek fabrikaları, bitkisel yağ atıklarının, yasal çerçeve dışında yönetilmesi sonucu oluşan, insan ve çevre sağlığını tehlikeye atan her türlü zarardan “kirleten öder” prensibi gereğince sorumludur. 

Çevreye ve insan sağlığına saygılı olan bir kuruluş olarak, atık yağlarımızı Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan lisanslı, yetkili bir firmaya teslim ederek; atık yağların biodizel olarak kullanımına katkı sağlamaktayız. Türkiye genelinde, birçok ilde faaliyet gösteren firmamız günlük ortalama 25.000 kişinin üzerinde tabldot ve fast food çeşitleriyle toplu yemek hizmeti sunmaktayız. Yemeklerimizi deneyimli aşçılarımız, gıda mühendislerimiz ve diyetisyenlerimiz denetiminde, Avrupa standartlarına uygun hazırlanır. Müşteri memnuniyetini artırmak ve ürün yelpazemizi genişletmek için, düzenli aralıklarla farklı yörelerin mutfaklarından da örnekler sunuyor; değişik lezzetlere ulaşmak adına aşçılarımız arasında yarışmalar düzenliyoruz. İnsan kaynaklı, mikrobiyolojik ve yabancı madde konteminasyonunu önlemek amacıyla personelimizi, yemek üretimi ve servisi sırasında, el ve vücut temizliğinin önemi konusunda bilinçlendirir; onların sağlık ve portör kontrollerini düzenli olarak yaptırırız. Haşere ve zararlılara karşı ilaçlamaları, Sağlık Bakanlığı izinli ilaç kullanan bir firmaya, mevsim değişikliklerine göre, düzenli olarak yaptırmaktayız. İlaçlamaların insan sağlığına zararlı olmaması için gerekli tüm önlemler alınmakta; ilaçlama tipi bu duruma göre ayarlanmaktadır.

 
©2018 - HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi