KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC.´ya (Bu metinde "HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC." olarak kullanılacaktır) aittir.

HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini halitsanyemekcilik.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. halitsanyemekcilik.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC. internet sitesini ziyaret eden ve HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - HALİTSAN MÜT.GIDA BES.TEM.TURZ.SAN.TİC.. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi